MultijogadorPC JogosMac JogosJogos GrátisJogos OnlineObjetos escondidos
Jogo Christmas Tales: Fellina's Journey
5
10

Christmas Tales: Fellina's Journey

Gênero: Objetos escondidos

O Pai Natal foi sequestrado por Icy Elf que tinha ciúmes dos incríveis poderes mágicos do Pai Natal! Arruma tudo e resgata-o no novo jogo hidden object de Natal maravilhoso e viciante sob o título Christmas Tales: Fellina's Journey! Para a Icy Elf de arruinar o Natal, resolve muitos enigmas desafiadores e exclusivos. Tome trenó mágico do Pai Natal para viajar por e ir para a montanha de Korvatunturi. Descarrega Christmas Tales: Fellina's Journey agora gratuitamente e salva o Natal antes que seja tarde demais! Boa sorte!

CHRISTMAS TALES: FELLINA'S JOURNEY IMAGENS

CHRISTMAS TALES: FELLINA'S JOURNEY REVIEW DA DOUBLEGAMES

   
   

Kaip matai, Kalėdinių žaidimų pasiūlą dažniausiai yra labai maža. Kodėl? Tikriausiai didžioji dalis kūrėjų nemato jokios prasmės švaistyti daug energijos Kalėdinės tematikos žaidimams, kurie, žinoma, nebus tokie populiarūs po sezono. Dėl to ši strategija atima iš mūsų labai daug džiaugsmo ir malonumo. Galbūt Brabl Games - naujo Kalėdinio žaidimo, pavadinimu Christmas Tales: Fellina’s Journey - kūrėjai pakeis mūsų nuomonę... Read more

Tik pradėjus žaidimą, visi tavo lūkesčiai dėl nuostabaus siužeto suduš į šipulius. Istorija apie piktą Elfą, kuris pavydi Kalėdų Seneliui bei jį pagrobė, skamba ganėtinai vaikiškai ir netgi kvailokai. Tačiau ne visi gerų paslėptų daiktų ieškojimo žaidimai gali pasigirti geru siužetu. Taigi, mes galime užsimerkti prieš šį trūkumą, kadangi daugelis tokių žaidimų turi labai sudėtingą žaidimo varikliuką. Deja, šis Christmas Tales: Fellina’s Journey žaidimo aspektas taip pat yra silpnas.

Sudėtinga apibrėžti šio žaidimo auditoriją, kadangi žaidimas yra ganėtinai lengvas vyresniems žaidėjams, tačiau tuo pačiu metu beveik netinkamas vaikams. Pasikartojančios paslėptų daiktų scenos bei neprotinga pagalbos sistema nesukelia mums šiltų jausmų šio žaidimo atžvilgiu.

Tačiau žaidimo grafika yra ganėtinai gera, turi daug Kalėdinių daiktų. Snieguoti ir šventiniai fonai yra pateikti labai gerai, nors pats žaidimas ir nesukuria jokio įspūdžio. Didžiausias ir vienintelis šio žaidimo privalumas yra idealus atitikimas sezonui, tačiau gerų iliustracijų pasirinkimas negali atstoti visų trūkumų!

Gaila, kad Christmas Tales: Fellina’s Journey žaidimas, turėdamas ganėtinai daug žadantį pavadinimą, negali pasiūlyti mums nieko ir yra didelis nusivylimas.